Felietony

14 000 razy dziękujemy!

Grzegorz Marczak
14 000 razy dziękujemy!
18

Mamy 14 tysięcy fanów Antyweb na Facebook! Jest piątek i za chwile święta. Do tego pierwsza konferencja z udziałem Antyweb była sukcesem. Jest po prostu super! Przepraszam, za tę nadmierną dawkę optymizmu ale nie mogę się powstrzymać. Antyweb po prostu rozwija się tak jak powinien. Bez spinania się,...

Mamy 14 tysięcy fanów Antyweb na Facebook! Jest piątek i za chwile święta. Do tego pierwsza konferencja z udziałem Antyweb była sukcesem. Jest po prostu super! Przepraszam, za tę nadmierną dawkę optymizmu ale nie mogę się powstrzymać. Antyweb po prostu rozwija się tak jak powinien. Bez spinania się, wydawania pieniędzy na reklamę czy SEO, bez akcji z lajkowaniami (można sobie kupić stały poziom ruchu z FB) czy też cichych układów barterowych aby pochwalić się wynikami. Przygotowaliśmy się na stabilny rozwój, gdzie nie liczy się sprint do celu ale nastawienie na maraton który wygrywa się wytrwałością i zaangażowaniem.

Wielkie dzięki dla wszystkich czytelników za wsparcie, za codzienne komentarze, krytykę i przede wszystkim za to, że czytacie Antyweb! Dziękujemy za 14000 fanów i za to, że na Facebooku prowadzimy bardzo interesujące rozmowy!

Ps. Jeśli zaraz po tym newsie licznik się cofnie, to znaczy że ktoś nie wytrzymuje jak inni się z czegoś cieszą. Tak już bywało ale dla mnie najważniejsza jest właśnie ta chwila z obrazka na górze.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebFacebook