Polska

Zwycięzcą konkursu MeetDomainers zostaje..

Grzegorz Marczak
Zwycięzcą konkursu MeetDomainers zostaje..
14

Poniższy post jest autorstwa Daniela Dryzka. Ilość zgłoszeń / komentarzy i nadesłanych domen pozytywnie mnie zaskoczyła :) W sumie naliczyłem 436 domen, które zostały przesłane do konkursu. Zwycięzcą zostaje właściciel domeny football.pl. Zostanie ona wystawiona na aukcję MeetDomainers w Warszawie z...

Poniższy post jest autorstwa Daniela Dryzka. Ilość zgłoszeń / komentarzy i nadesłanych domen pozytywnie mnie zaskoczyła :) W sumie naliczyłem 436 domen, które zostały przesłane do konkursu. Zwycięzcą zostaje właściciel domeny football.pl. Zostanie ona wystawiona na aukcję MeetDomainers w Warszawie z ceną minimalną 17 tys. PLN. Aukcja odbędzie się 25 września w hotelu Marriott. Właściciel domeny otrzymuje również wejściówkę na konferencję. Gratuluję!

Chciałbym również wyróżnić cztery inne domeny: sesja.pl (cena minimalna 4 500 PLN), pomoc24.pl (5 000 PLN), radcaprawny.pl (50 000 PLN) oraz matura.pl (100 000 PLN). Na właścicieli powyższych domen czeka nagroda pocieszenia w postaci biletu na MeetDomainers w cenie 50% ceny, jaka będzie obowiązywać od dnia jutrzejszego (po zniżce 610 PLN zamiast 1220 PLN).

Link do aukcji i zaktualizowanej listy domen, które będzie można licytować na MeetDomainers (również online):
http://meetdomainers.eu/aukcja/

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konferencjadomenyMeetDomainers