Apple

Zupełnie nowy Microsoft Office 2016 dla OS X dostępny pobrania!

Konrad Kozłowski
Zupełnie nowy Microsoft Office 2016 dla OS X dostępny pobrania!
20

Jeśli jesteście użytkownikami pakietu Office i posiadaczami komputera z systemem OS X, to dzisiejszy wieczór najprawdopodobniej spędzicie na zapoznawaniu się z najnowszą wersją zestawu biurowych aplikacji od Microsoftu. Zupełnie nowa wersja, Office 2016 w wersji testowej oficjalnie zaprezentowana!...

Jeśli jesteście użytkownikami pakietu Office i posiadaczami komputera z systemem OS X, to dzisiejszy wieczór najprawdopodobniej spędzicie na zapoznawaniu się z najnowszą wersją zestawu biurowych aplikacji od Microsoftu. Zupełnie nowa wersja, Office 2016 w wersji testowej oficjalnie zaprezentowana!

Office 2016 dla systemu OS X jest pierwszwym wydaniem tego pakietu biurowego dla komputerów Mac, który będzie nosił dokładnie tę samą nazwę, co wersja dla Windows. Do tej pory do premiery aplikacji na Maka dochodziło rok po tym, jak na Windowsa trafiał nowy zestaw aplikacji. I nie jest to przypadek, ponieważ Microsoft przede wszystkim zaznacza, że jest to nadal ten sam dobrze znany pakiet, z którego korzystamy na innych platformach, lecz przygotowany z myślą o systemie OS X.

Po więcej szczegółów na temat Microsoft Office 2016 dla Maka zapraszam na oficjalną stronę produktu, gdzie znajdziecie również linki umożliwiające jego pobranie. Z wersji "Preview" mogą skorzystać wszyscy chętni, również ci nieposiadający wykupionej subskrypcji Office 365. Według informacji na stronie aplikacje są dostępne w języku polskim.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu