5

Zrób się na rysunkowo.

BeFunky to narzędzie (serwis internetowy), który pozwala nam w bardzo łatwy sposób zamienić zdjęcia w rysunki obrazkowe. Konwertować do postaci kreskówki możemy (będziemy mogli) nie tylko zdjęcia ale również filmy video (na stronie głównej serwis możemy zobaczyć fragment filmu „300” w wersji rysunkowej). Stworzone przez nas komiksy czy filmy rysunkowe możemy tworzyć bez potrzeby ściągania […]

BeFunky to narzędzie (serwis internetowy), który pozwala nam w bardzo łatwy sposób zamienić zdjęcia w rysunki obrazkowe. Konwertować do postaci kreskówki możemy (będziemy mogli) nie tylko zdjęcia ale również filmy video (na stronie głównej serwis możemy zobaczyć fragment filmu „300” w wersji rysunkowej).

Stworzone przez nas komiksy czy filmy rysunkowe możemy tworzyć bez potrzeby ściągania czegokolwiek na nasz dysk twardy. Wszystkie stworzone przez nas „rysunki” możemy oczywiście zachować w serwisie i poddać je ocenie innych użytkownikówNiestety możliwość konwertowania filmów do postaci filmów animowanych jeszcze nie jest dostępna – ale jak pokazuje poniższy film – warto poczekać aby przetestować to narzędzie na chociażby jednym własnym filmie.


Film przerobiony na rysunkowy