1

Zobacz zawartość The Elder Scrolls Anthology – robimy unboxing

Jest zapewne niewiele osób, które nie miały styczności z serią The Elder Scrolls. Jest pewnie jeszcze mniej tych, którzy w ogóle o tym cyklu nie słyszeli. Morrowind, Oblivion, czy Skyrim – każdy z tych tytułów odbił się szerokim echem w świecie gier wideo. Teraz, do sprzedaży trafiła antologia zawierająca wszystkie główne gry z tego uniwersum. […]

Jest zapewne niewiele osób, które nie miały styczności z serią The Elder Scrolls. Jest pewnie jeszcze mniej tych, którzy w ogóle o tym cyklu nie słyszeli. Morrowind, Oblivion, czy Skyrim – każdy z tych tytułów odbił się szerokim echem w świecie gier wideo. Teraz, do sprzedaży trafiła antologia zawierająca wszystkie główne gry z tego uniwersum. Sprawdzamy, co The Elder Scrolls Anthology skrywa w środku.

Oprócz wspomnianych trzech części, w antologii znajdziemy także Arenę i Daggerfalla oraz wszystkie oficjalne dodatki. Poza tym, jako premię otrzymujemy też mapy poszczególnych regionów. Całość zaś opakowana jest w bardzo gustowne pudełko. Ponoć jeden obraz wart tysiąca słów, dlatego też postanowiliśmy nakręcić materiał wideo, który pokaże Wam antologię The Elder Scrolls w całej okazałości.

Nie ukrywam, że jestem z tej „frakcji”, która stawia TES nad serię Gothic. Bez względu na moją „orientację” warto zainteresować się tą antologią. Znajdziemy w niej wszystko co potrzebne, aby odwiedzić wspaniały świat Tamirel.