Gry

Chowajcie swoje portfele, nadeszły wyprzedaże halloweenowe w dystrybucji cyfrowej

Kamil Ostrowski
Chowajcie swoje portfele, nadeszły wyprzedaże halloweenowe w dystrybucji cyfrowej
12

Końcówka października jest standardowo już ciężka dla portfeli graczy. Halloween, co by nie mówić o kolidowaniu kulturowym z naszym rodzimym Dniem Zmarłych, to okazja dla wszelkiego rodzaju sklepów, żeby organizować promocje i wyprzedaże. Nie inaczej jest w tym roku. Nie zawiodła największa p...

Końcówka października jest standardowo już ciężka dla portfeli graczy. Halloween, co by nie mówić o kolidowaniu kulturowym z naszym rodzimym Dniem Zmarłych, to okazja dla wszelkiego rodzaju sklepów, żeby organizować promocje i wyprzedaże. Nie inaczej jest w tym roku.

Nie zawiodła największa platforma dystrybucji cyfrowej na pecetach, czyli Steam. Wyprzedaż już się zaczęła i potrwa do pierwszego listopada.

Przecenionych tytułów jest cała masa, ale wśród najciekawszych okazji trzeba wymienić:

Również na należącej do CD Projekt, globalnej platformie GOG.com pojawiły się promocje. To oczywiście, zgodnie z założeniami istniena Good Old Games, głównie starsze gry. Wyprzedaż potrwa dwa dni.

Godne uwagi tytuły:

Przeceny znajdziecie także na platformie Desura, znanej z dystrybucji gier niezależnych.

Również na naszym rodzimym podwórku sklepy skorzystały z okazji i zorganizowały parę ciekawych obniżek, chociaż brakuje wielkich hitów i powodów do przesadnego podniecenia.

Muve.pl przeceniło kilkadziesiąt tytułów. To głównie gry, których cena była obniżana już wielokrotnie, albo produkcje mało znane. Wśród nich znalazły się m.in:

Również konkurecyjne cdp.pl pozwoliło sobie na kilka promocji. Nie tylko gry są dostępne w obniżonych cenach, ale także filmy i książki.

Wybrane przecenione produkty:

Znaleźliście coś dla siebie? Warto poszperać, to może być dobra rozgrzewka, przed przecenami świątecznymi, które na pewno przetrzepią nasze portfele.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu