Acer

Joanna Bator ambasadorką firmy Acer

Kamil Świtalski
4

Joanna Bator została ambasadorką marki Acer. Będzie promować ich komputery z linii ConceptD.

Wierzę że Joanna Bator jest postacią której przedstawiać nikomu specjalnie nie trzeba. Polska pisarka ma na swoim koncie wiele wspaniałych powieści (i mniej udanych pamiątek z podróży, na które pozwolę sobie spuścić zasłonę milczenia) — — za jedną z nich  ("Ciemno, prawie noc") otrzymała nawet prestiżową nagrodę Nike. Autorka została nową ambasadorką marki Acer — i w ramach współpracy będzie promować linię laptopów ConceptD.

Joanna Bator, jak większość pisarzy, tworzy zarówno w domu jak i w podróży, a dzięki ConceptD może wyjść poza utarte schematy i korzystać z urządzenia na własnych warunkach. Praca pisarza to kolejny aspekt twórczości, który chcemy przybliżyć za pomocą nowego ambasadora.

Jeremi Rybak, Acer Polska 

Joanna Bator podczas trwającej kampanii promocyjnej będzie opowiadać o wyjątkowości laptopów firmy — jak sama twierdzi, ma duże wymagania jakościowe względem komputera, który traktuje jako wręcz intymny obiekt. Nie chodzi wyłącznie o jego wygląd, ale też jakość matrycy, lekkość, niezawodność i wygoda korzystania.

Komputer dla mnie to najważniejszy obiekt, wręcz intymny. Są w nim moje teksty, koncepty, moje tajemnice. Musi być przyjemny dla moich oczu i dłoni, mieć duży, łatwy do ustawienia ekran, który idealnie odwzorowuje kolory. Ponadto musi być mobilny, ponieważ poruszam się z nim po domu i zabieram w podróże

Joanna Bator

Współpracę marki z popularną pisarką można będzie śledzić w mediach społecznościowych Joanny Bator oraz Acera. W najbliższej przyszłości nie zabraknie autorskich wpisów na Facebooku, Instagramie oraz dedykowany kanale ConceptD.

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu