Polska

Znowu to zrobili... Media Markt zwróci pieniądze za zakupy jeśli wygramy w siatkówkę na Olimpiadzie

Grzegorz Ułan
Znowu to zrobili... Media Markt zwróci pieniądze za zakupy jeśli wygramy w siatkówkę na Olimpiadzie
9

Prawdopodobnie poprzednie promocje tego typu spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów i zapewne sporymi zyskami. Podobnie jak w przypadku Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Francji, Media Markt ponownie zaprasza do swoich sklepów i zakupu swoich produktów, obiecuje przy tym, że zwróci gotówkę jeśli wygramy w siatkówkę (drużyna męska) na zbliżającej się Olimpiadzie.

Ponownie wymagany jest zakup na kwotę minimum 500 zł i zarejestrowanie paragonu na stronie http://kibicuj-naszym.mediamarkt.pl/.

W przypadku zdobycia złotego medalu przez polską drużynę narodową piłki siatkowej mężczyzn (zwana dalej „Drużyną”) w trakcie turnieju olimpijskiego w piłce siatkowej mężczyzn (zwanego dalej „Eventem”) podczas XXXI Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2016 r., które odbędą się w dniach 5 sierpnia do 21 sierpnia 2016 r. w Rio de Janeiro (zwana dalej „Olimpiadą”)- otrzyma jednorazowy zwrot ceny, jaką zapłacił za Zakup Produktu objętego Akcją promocyjną, jeżeli spełnione zostały warunki określone w niniejszym Regulaminie (dalej jako „Zwrot Ceny”).

Akcją promocyjną objęte są wszystkie produkty dostępne w sklepach Media Markt z wyłączeniem niektórych pozycji z ich oferty:

Cały regulamin znajdziecie pod tym linkiem. Jeśli planujecie jakiś zakup w tym sklepie, najlepiej zrobić to w terminie 29.07.-04.08.2016, właśnie w czasie trwania tej promocji. W odróżnieniu od Euro, szanse na wygranie Polaków w zmaganiach w piłce siatkowej są większe, niż szansa awansu do półfinału w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej, mówię oczywiście o przewidywaniach przed zawodami.

Polecam tę promocję z czystym sumieniem, bo w poprzedniej zachowali się w porządku, mimo niespełnienia warunków i tak nagrodzili jej uczestników.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu