Płatności i bankowość

Tylko w Black Friday klienci Revolut pobrali aż 4 tysiące kart wirtualnych - znowu można zamawiać darmowe karty fizyczne

Grzegorz Ułan
Tylko w Black Friday klienci Revolut pobrali aż 4 tysiące kart wirtualnych - znowu można zamawiać darmowe karty fizyczne
13

Zaledwie w połowie listopada informowaliśmy Was o osiągnięciu pułapu 3 mln klientów przez Revolut, a dziś poinformowali nas, że 250 tysięcy z nich to Polacy, którym nad wyraz przypadł ten projekt do gustu.

Ostatnie dane odnośnie naszego kraju Revolut udostępnił we wrześniu, kiedy to okazało się, że polskich klientów było 200 tysięcy, tak więc, tempo przyrostu jest imponujące.

Karol Sadaj, Country Manager Revolut w Polsce:

Revolut udowodnił, że nie jest jedynie towarzyszem zagranicznych podróży. Po wakacjach nasz wzrost napędza bezpieczeństwo transakcji wykonywanych z pomocą kart wirtualnych ze zmiennym numerem. Nikt nie chce by dane jego karty krążyły gdzieś po Internecie. Takiej funkcjonalności do bezpiecznych zakupów w sieci nie oferuje dziś w Polsce nikt inny.

Przy okazji tego ogłoszenia Revolut podzielił się ciekawą statystyką z minionego piątku - Black Friday, okazało się bowiem, że tylko tego dnia, klienci Revolut założyli aż 4 tysiące kart wirtualnych ze zmiennym numerem.

Chcemy być liderem bezpiecznych transakcji w sieci. Współczesny handel odbywa się online, przez urządzenia mobilne. Karty wirtualne Revolut pomagają w przedświątecznych zakupach. Dlatego w tym tygodniu ogłaszamy promocję Cyber Monday Week i darmowe dostawy bezpłatnych kart Revolut dla wszystkich, którzy chcą kupować bezpieczniej i taniej. Z pewnością przydadzą się przed tegorocznymi Świętami.

Jak zwykle przy świętowaniu kolejnej okrągłej liczby użytkowników w naszym kraju, Revolut udostępnia promocję, w której aktualni klienci, którzy do tej pory nie zamówili fizycznej karty, jak i nowi klienci, którzy zamówią swoje karty po rejestracji konta, mogą ją zamówić za darmo, bez kosztów wysyłki. Jedyny warunek to zasilenie konta kwotą 20 zł, która później można wykorzystać do zakupów.

Promocja potrwa do 2 grudnia, do 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

O Cyber Monday Week
Szczegóły promocji Revolut: pierwszą kartę użytkownik może otrzymać bezpłatnie, jeśli wcześniej nie zamówił fizycznej karty. Do celów weryfikacji fintech wymaga od klientów doładowania konta kwotą min. 20 PLN przed zamówieniem karty. Nie jest to opłata za kartę i może zostać natychmiast wykorzystana na dowolne wydatki lub przelana z powrotem na konto bankowe. Oferta kończy się w niedzielę 2 grudnia o 23:59 czasu GMT lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Revolut.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu