Telekomy

Zestawienie nielimitowanych ofert u naszych telekomów do 20,00 zł

GU
Grzegorz Ułan
26

Już od jakiegoś czasu wyhamował spadek cen nielimitowanych ofert u największych operatorów w Polsce. W przypadku abonamentów zatrzymał się na poziomie 50,00 zł, a w ofertach na kartę - 25,00 zł. Okazuje się jednak, że nazbierało się już sporo ciekawych ofert u mniejszych graczy w cenie do 20,00 zł. Oto ich lista.

Jeśli potraktujecie je jako alternatywę do abonamentów u „wielkiej czwórki” możecie zaoszczędzić w perspektywie 2 lat od 720 zł wzwyż (30 zł x 24), a to już istotna kwota, którą można przeznaczyć na dopłatę do smartfona albo nawet zakup jego z niższej półki.

Wprawdzie czasem kosztem jakiegoś kompromisu, bo w niektórych ofertach nielimitowane są tylko rozmowy komórkowe albo tylko wiadomości SMS, ale jak toś nie dzwoni na stacjonarne czy nie wysyła MMS-ów różnicy mu to nie zrobi większej.

a2mobile

Zaczynamy alfabetycznie. Oferta a2mobile to akurat pełny nolimit na rozmowy (stacjonarne i komórkowe) oraz na wiadomości (SMS/MMS) w cenie 19,99 zł miesięcznie. Transfer danych jest z limitowaną prędkością po przekroczeniu 5 GB do 10 GB - 3 Mb/s, do 15 GB - 1 Mb/s, a powyżej 512 kb/s. Operator działa na nadajnikach Plusa.

Klucz Mobile

Jeśli chodzi o Klucz Mobile musicie wiedzieć, iż jak donosi branżowy portal Telepolis.pl, borykają się ostatnio z problemami finansowymi, niemniej dla porządku oferta ich również znajdzie się w naszym zestawieniu. Również za 19,99 zł dostępne mamy tu nielimitowane rozmowy do wszystkich, wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB transferu danych. Klucz Mobile również korzysta z nadajników Plusa.

Lajt Mobile

Lajt Mobile ma w ofercie dwa plany poniżej 20,00 zł. No limit M to nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS na numery komórkowe za 17,99 zł miesięcznie. Drugi plan z kolei to ten sam zestaw, ale już z 30 GB transferu danych w miesiącu za 19,99 zł.

Lycamobile

W Lycamobile jest aktualnie promocja, w której za pakiet Do Wszystkich S zapłacicie 20,00 zł, zawiera on nielimitowane rozmowy komórkowe, nielimitowane SMS-y oraz 30 GB transferu danych, w tym 2 GB w roamingu UE.

NAU Mobile

NAU Mobile to stosunkowo nowy operator wirtualny, korzystający z nadajników Plusa. Tu mamy też dwa plany poniżej 20,00 zł. Pierwszy za 16,60 zł zawiera nielimitowane rozmowy komórkowe, nielimitowane SMS-y oraz 3 GB transferu danych. Droższy pakiet za 19,80 zł, to już pełen no limit, dochodzą stacjonarne i MMS-y oraz 10 GB transferu danych.

Otvarta

Otvarta to jeden pakiet O! Korzystna! za 17,99 zł, zawierający nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz 6 GB transferu danych.

Premium Mobile

W Premium Mobile znowu mamy dwa pakiety poniżej 20,00 zł. Pierwszy za 16,70 zł to nielimitowane rozmowy komórkowe, nielimitowane SMS-y oraz 3 GB transferu danych. Za kilka złotych więcej, czyli za 19,90 zł dochodzi nam 10 GB transferu.

Virgin Mobile

Na koniec pozostał nam Virgin Mobile, również z dwoma opcjami poniżej 20,00 zł, z tym że jedna jest w przypadku zobowiązania na dwa lata - za 19,00 zł dostajemy tu nielimitowane rozmowy komórkowe i wiadomości SMS oraz 9 GB transferu danych, w tym 1,66 GB w roamingu w UE.

Druga opcja, jest trochę naciągana, bo w ofercie bez zobowiązania Virgin Mobile udostępnił ostatnio nową ofertę za 14,00 zł z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, nielimitowanymi wiadomościami SMS, a transfer danych według zużycia - 1 GB za 1 zł. Tak więc jak zużyjecie 6 GB w miesiącu, opłata zamknie się w kwocie dokładnie 20,00 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu