E-commerce

Już we wszystkich Żabkach w Polsce odbierzecie lub zwrócicie przesyłkę dostarczaną przez DHL

Grzegorz Ułan
Już we wszystkich Żabkach w Polsce odbierzecie lub zwrócicie przesyłkę dostarczaną przez DHL
5

Przesyłki dostępne w punktach odbioru, to chyba najlepsze rozwiązanie dla osób kupujących w sieci, gdyż takie osoby z pewnością są mocno zapracowane, by być cały czas pod adresem dostarczenia.

Żabka poinformowała właśnie, że od początku marca rozszerzyła zakres odbioru paczek za pobraniem na wszystkie Żabki w Polsce.

Przemysław Tomaszewski Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług:

Możliwość odbioru i nadania paczek w naszej sieci cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów o czym świadczą liczby - tylko w ub. roku sklepy Żabka obsłużyły ponad 1,7 mln paczek, a ich liczba stale rośnie. Możliwość dokonania opłaty za przesyłkę w sklepie gotówką, kartą płatniczą czy Blikiem to dla naszych klientów kolejne ułatwienie, by móc korzystać z usługi w najwygodniejszy dla siebie sposób codziennie od 6.00 do 23.00.

Zaletą punktów odbioru jest nie tylko czas dość obszerny zakres czasowy, w którym możemy odebrać naszą paczkę, ale też elastyczność takiego rozwiązania. W każdej chwili, nawet jeśli początkowo wybraliśmy dostawę na adres domowy, możemy zmienić ją na dostawę do najbliższej Żabki, w przypadku gdyby nagle okazało się, że coś nam wypadło i nie będziemy mogli być w czasie dostawy w domu.

Maciej Dudek, Kierownik ds. sieci punktów dostępu DHL Parcel:

Punkty takie jak Żabka to zdecydowanie bardzo rozwojowy rynek. Rosnąca liczba użytkowników i ich pozytywne oceny potwierdzają, że to dobry kierunek dla dalszych inwestycji. Rok do roku ilości przesyłek obsługiwanych w naszych wszystkich punktach rosną ponad 6-krotnie.

DHL to nie jedyna opcja wygodnego odbioru, w dogodnym dla nas czasie naszych przesyłek, możliwe to jest również w przypadku wyboru Poczty Polskiej jako dostawcy, która to ma również umowę z siecią sklepów Żabka na odbiór i zwroty paczek zamówionych w sieci.

Źródło: Żabka.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu