Telekomy

Z nowym Play360 rozbicie ekranu czy zatopienie smartfona nie straszne. Limit kosztów naprawy to aż 2,4 tys. zł

GU
Grzegorz Ułan
7

Wczoraj na swoim blogu Play zapowiedział dodanie nowego planu w swojej usłudze Play360 oraz zwiększenie kwoty limitu napraw w roku w dotychczasowym, podstawowym planie za 20,00 zł.

Play360 to zestaw usług, który zadebiutował w Play pod koniec maja ubiegłego roku. Składał się wtedy z jednego planu kosztującego 20,00 zł w miesiącu, w ramach którego klienci mogli korzystać z pakietu usług, które osobno kosztowały 77,00 zł.

W nowej wersji planu podstawowego za 20,00 zł rozszerzoną usługę Ochrona Internetu z Kontrolą Rodzicielską na dwa urządzenia oraz dodano dostęp do bajek, gier i seriali poprzez aplikację Nickelodeon w Play. Dodatkowo podniesiono tu roczny limit kosztów napraw smartfona z 800,00 zł do 1000,00 zł. Prócz limitu kosztów nie ma tu limitu napraw, w przypadku uszkodzenia telefonu możemy liczyć na wymianę wyświetlacza, obudowy, przycisków i aparatu fotograficznego, a na czas naprawy za 55,00 zł możemy otrzymać telefon zastępczy. Jeśli podpisujemy lub przedłużamy nową umowę z Play na 2 lata, usługa ta kosztuje 20,00 zł, w przypadku, gdy mamy umowę na czas nieokreślony - 30,00 zł.

Teraz łącznie wartość usług w pakiecie wzrosła do 99,00 zł, również w tym nowym Play360 MAX, który zawiera te same usługi, jednak w przypadku uszkodzenia telefonu zakres napraw jest dużo szerszy. Obejmuje dodatkowo wymianę/naprawę głośnika, baterii, gniazda ładowania i gniazda na kartę SIM oraz naprawę po zalaniu lub zatopieniu w wodzie z limitem kosztów napraw 2 400,00 zł rocznie. Do tego wszystkiego na czas naprawy, klient otrzymuje za darmo telefon zastępczy. Koszt? 30,00 zł jeśli podpisujemy nową umowę lub przedłużamy obowiązującą, a 60,00 zł w przypadku umowy na czas nieokreślony.

Źródło Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: