Aplikacje webowe

Z Crello w 5 minut przygotowałem grafikę reklamową na Instagrama

Grzegorz Ułan
Z Crello w 5 minut przygotowałem grafikę reklamową na Instagrama
6

Przygotowujesz różnego rodzaju grafiki, wykorzystywane do publikacji wpisów w mediach społecznościowych? Powinieneś zainteresować się Crello, czyli narzędziem do tworzenia tego typu grafik, udostępniającym aż 10 tys. darmowych szablonów.

W serwisie znajdziemy, zarówno grafiki do wstawienia na Facebooka czy Instagrama, jak i gotowe zaproszenia czy plakaty. Szablony te można dowolnie przerabiać w wygodnym i funkcjonalnym edytorze.

W edytorze mamy do dyspozycji różnego rodzaju efekty tła, możliwość zmiany czcionki, przesuwanie warstw czy ustawienia przeźroczystości poszczególnych elementów.

Co ważne, jeśli chodzi o czcionki, dostępne są polskie znaki, więc nie uświadczymy tu krzaków przy tworzeniu polskich form tekstowych, co często się zdarza w tego typu narzędziach tworzonych przez zagranicznych twórców.

Oprócz gotowych szablonów, znajdziecie tu też mnóstwo darmowych zdjęć do wykorzystania w swoich grafikach, jak i możliwość wgrania własnych.

Bardzo fajnych pomysł, myślę, że spodoba się i Wam, nie tylko do tworzenia postów w social mediach, ale i przy tworzeniu grafik, które możecie wykorzystywać w swoich innych projektach czy nawet w prywatnym zastosowaniu.

Adres www: Crello.
Źródło: ProductHunt.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu