Felietony

Z AK74 w home.pl

Grzegorz Marczak
Z AK74 w home.pl
31

Zapraszam do obejrzenia moim zdaniem jednego z najlepszych odcinków z serii AK74 prowadzonej przez Artura Kurasińskiego a produkowanej przez StartupTV.pl. Gościem jest Marcin Kuśmierz z home.pl czyli jednej z największych firm hostingowych w Polsce. W programie usłyszycie trochę o historii spółki, s...

Zapraszam do obejrzenia moim zdaniem jednego z najlepszych odcinków z serii AK74 prowadzonej przez Artura Kurasińskiego a produkowanej przez StartupTV.pl. Gościem jest Marcin Kuśmierz z home.pl czyli jednej z największych firm hostingowych w Polsce. W programie usłyszycie trochę o historii spółki, sporo o tym jak i w jakich kierunkach firma się rozwija (jest kilka ciekawostek - m.in. o chmurze, wejściu w aplikacje, nowym inwestorze i wyjściu na rynki zagraniczne)

Osobiście bardzo mi się podoba mądra i dobrze przemyślana strategia home.pl. Mimo iż teoretycznie trudno tutaj mówić o innowacyjnym biznesie (od 15 lar robią praktycznie to samo) to jednak kiedy przyjrzymy się bliżej zobaczymy ile w tym obszarze się dzieje. Rynek i sprzedaż domen, certyfikaty, rozwój technologii, narzędzie do tworzenia sklepów internetowych to wszystko sprawia, że z pewnością nie jest nudno.

Podoba mi się też określenie, które padło w wywiadzie, że ten biznes jest dla bardzo cierpliwych ludzi i dlatego też nie przejmują się bardzo dużymi i agresywnymi kampaniami konkurencji.

Odcinek I


http://youtu.be/c5l33tbMot0

Odcinek II


http://youtu.be/0IPUGWGdp6Y

Ps. Extrasy znajdziecie jak zwykle na Facebooku

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu