Świat

Youtube to 32% rynku video w US.

Grzegorz Marczak
Youtube to 32% rynku video w US.
3

comScore opublikował raport pokazujący sytuację serwisów video w internecie. Raport oczywiście dotyczy tylko użytkowników US, okazuje się że obejrzeli oni ponad 10 miliardów nagrań video w miesiącu grudni. Najwyższą pozycję jeśli chodzi o właścicieli serwisów video cały czas utrzymuje google...

comScore opublikował raport pokazujący sytuację serwisów video w internecie. Raport oczywiście dotyczy tylko użytkowników US, okazuje się że obejrzeli oni ponad 10 miliardów nagrań video w miesiącu grudni.

Najwyższą pozycję jeśli chodzi o właścicieli serwisów video cały czas utrzymuje google (youtube), na 3 obejrzane filmy w internecie jeden z nich dostarczany jest przez youtube.
Google w grudniu uzyskało 32,6 % emitując 3,3 miliarda filmów zwiększając tym samym swój udział w runku o 1,3%. Drugie miejsce zajmuje właściciel Myspace czyli Fox Interactive Media osiągając 3,5% udziału w rynku video.

Po raz kolejny statystyki pokazują, że Google a właściwie Youtube dominują w kategorii video w internecie - jak na razie nikt nie znalazł skutecznej metody aby chociażby zbliżyć się do wyników osiąganych przez ten serwis.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu