Wideo

Czy Xiaomi Mi6 się wygina? No i ile zniesie? [od Natalii]

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
6

Ostatnio lubię oglądać materiały, w których ktoś poddaje telefony ekstremalnym testom. Oczywiście zawsze trochę szkoda mi sprzętu, ale dzięki takiemu filmowi wiem mniej więcej na ile smartfon jest wytrzymały i ile może znieść w codziennym użytkowaniu. No i tego typu materiał ma za zadanie pokazać ko...

Ostatnio lubię oglądać materiały, w których ktoś poddaje telefony ekstremalnym testom. Oczywiście zawsze trochę szkoda mi sprzętu, ale dzięki takiemu filmowi wiem mniej więcej na ile smartfon jest wytrzymały i ile może znieść w codziennym użytkowaniu. No i tego typu materiał ma za zadanie pokazać konkretną rzecz, nie jest natomiast bezmyślnym niszczeniem urządzenia. Na warsztat wzięto Xiaomi Mi6, przeprowadzając na nim między innymi test wyginania, czy raczej próby przełamania telefonu. Dał radę?

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Xiaomi