Wideo

Nintendo Switch w kolorze, który sobie wybierzecie. Super sprawa [od Natalii]

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
0

Na chwilę obecną konsolę Nintendo Switch można kupić w dwóch kolorach - choć tak naprawdę konsole w jednym, a Joy-Cony w dwóch. Odczepiane kontrolery dostępne są w kolorze szarym oraz zestawie neonowy niebieski-neonowy czerwony. Czy będą inne kolory zarówno konsoli jak i kontrolerów? Może tak, może...

Na chwilę obecną konsolę Nintendo Switch można kupić w dwóch kolorach - choć tak naprawdę konsole w jednym, a Joy-Cony w dwóch. Odczepiane kontrolery dostępne są w kolorze szarym oraz zestawie neonowy niebieski-neonowy czerwony. Czy będą inne kolory zarówno konsoli jak i kontrolerów? Może tak, może nie - nie znaczy to jednak, że nie możecie sobie zamówić Switcha w wybrany przez Was kolorze. Niestety nieoficjalnie, ale patrząc na jakość wykonania propozycji od ColorWare, trudno przejść obok takich wersji obojętnie.

ps. Natalia siedzi z nami w biurze i jest naszym redakcyjnym „dobrym duchem”. Bardzo często podsyła nam fajne filmiki z YT, postanowiliśmy więc umieszczać je na łamach Antyweba – stąd też nazwa cyklu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

od nataliinintendo switch