AntywebTV

TOP 5 najlepszych gier na Xbox One. W co grać kiedy trzeba siedzieć w domu?

Paweł Winiarski
2

Xbox One to świetna konsola, której zakup wciąż jest opłacalny i rozsądny. Ma też bibliotekę naprawdę dobrych gier - postanowiłem wybrać 5, moim zdaniem, najlepszych.

Kilka dni temu podrzucałem Wam moje zestawienie pięciu najlepszych gier na PlayStation 4, ale przecież nie zapomnę o konsoli Xbox. Dużo czasu spędzanego w domu sprzyja graniu i mówią o tym wszyscy. A jak grać, to oczywiście w najlepsze produkcje, których na rynku jest naprawdę sporo. W przypadku konsoli Microsoftu również, choć w moim TOP5 nie znajdziecie samym tytułów na wyłączność dla amerykańskiej konsoli (o ile w ogóle w przypadku Microsoftu można mówić o grach na wyłączność). Gwarantuję Wam jednak, że przy każdej pozycji z mojej "topki" będziecie się bawić wybornie.

Oczywiście świetnych gier na Xboksa One jest cała masa, do tego dochodzą jeszcze produkcje na Xboksa 360, w które można zagrać dzięki wstecznej kompatybilności konsoli (do czego oczywiście zachęcam). Jestem też bardzo ciekawy Waszego zestawienia TOP5 najlepszych gier na Xbox One.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu