18

TOP 5 najlepszych gier na PlayStation 4. W co grać kiedy trzeba siedzieć w domu?

Wiele osób przykłada się do tego by jak najdłużej pozostać w domu. Coś trzeba jednak robić w wolnym czasie, prawda? Można na przykład grać - podpowiadamy w co.

Z jednej strony koronawirus i siedzenie w domu sprzyja nadrabianiu growych zaległości lub w ogóle wejściu w świat gier. Z drugiej nadchodzi nowa generacja, trzeba ograć najlepsze tytuły z aktualnej. Dodatkowo PlayStation 5 będzie wstecznie kompatybilne, czyli da się na konsoli uruchomić gry z PS4. Z tej okazji wybrałem dla Was 5, moim zdaniem, najlepszych gier na PlayStatation 4. W każdym przypadku to niesamowite przygody warte nie tylko poświęconego im czasu, ale również wydanych pieniędzy. A niektóre wręcz usprawiedliwiają kupno konsoli Sony.

Jestem bardzo ciekawy Waszego TOP 5 gier na PlayStation 4. W tego typu zestawieniach zawsze trudno wybrać tytuły odpowiadające wszystkim, a robienie listy na bazie rankingu Metacritic (lub Gamerankings) trochę mija się z celem. Oczywiście na rynku jest jeszcze wiele świetnych gier, więc na pewno nie będziecie mieli problemu ze wskazaniem tych pięciu najciekawszych, niekoniecznie na wyłączność dla sprzętu Sony.