AntywebTV

TOP 5 najlepszych gier na PlayStation 4. W co grać kiedy trzeba siedzieć w domu?

Paweł Winiarski
TOP 5 najlepszych gier na PlayStation 4. W co grać kiedy trzeba siedzieć w domu?
18

Wiele osób przykłada się do tego by jak najdłużej pozostać w domu. Coś trzeba jednak robić w wolnym czasie, prawda? Można na przykład grać - podpowiadamy w co.

Z jednej strony koronawirus i siedzenie w domu sprzyja nadrabianiu growych zaległości lub w ogóle wejściu w świat gier. Z drugiej nadchodzi nowa generacja, trzeba ograć najlepsze tytuły z aktualnej. Dodatkowo PlayStation 5 będzie wstecznie kompatybilne, czyli da się na konsoli uruchomić gry z PS4. Z tej okazji wybrałem dla Was 5, moim zdaniem, najlepszych gier na PlayStatation 4. W każdym przypadku to niesamowite przygody warte nie tylko poświęconego im czasu, ale również wydanych pieniędzy. A niektóre wręcz usprawiedliwiają kupno konsoli Sony.

Jestem bardzo ciekawy Waszego TOP 5 gier na PlayStation 4. W tego typu zestawieniach zawsze trudno wybrać tytuły odpowiadające wszystkim, a robienie listy na bazie rankingu Metacritic (lub Gamerankings) trochę mija się z celem. Oczywiście na rynku jest jeszcze wiele świetnych gier, więc na pewno nie będziecie mieli problemu ze wskazaniem tych pięciu najciekawszych, niekoniecznie na wyłączność dla sprzętu Sony.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu