Xbox

Ale bomba! Pakiet fenomenalnych gier jeszcze w lutym dołączy do usługi Xbox Game Pass

Kamil Świtalski
Ale bomba! Pakiet fenomenalnych gier jeszcze w lutym dołączy do usługi Xbox Game Pass
11

Koniec miesiąca? Może i się zbliża, ale nim przywitamy marzec, w usłudze Xbox Game Pass pojawi się aż sześć nowych gier!

Można abonamenty z grami chwalić, można też nie być ich największym fanem, ale... trzeba przyznać że oferta Xbox Game Pass z każdym miesiącem czaruje coraz bardziej! Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnych tytułach które jeszcze w lutym dołączą do usługi. Jeżeli dotychczas nie znaleźliście nic dla siebie, to mimo że luty jest najkrótszym miesiącem roku — jeszcze przed końcem zaserwuje wam kilka hitów w XGP!

Nowe gry w Xbox Game Pass. Jeszcze w lutym do usługi dołączy sześć nowych gier

  • Ninja Gaiden II - 20 lutego
  • Kingdom Hearts III - 25 lutego
  • Two Point Hospital - 25 lutego
  • Wasteland Remastered - 25 lutego
  • Yakuza 0 - 26 lutego
  • Jackbox Party Pack 3 - 27 lutego

Aż sześć nowych tytułów w drugiej połowie miesiąca? Wow! I to jakich! Świetne jRPG (Kingdom Hearts III) z uroczymi disnejowskimi światami, fenomenalna Yakuza 0, jedna z najtrudniejszych gier w jakie miałem przyjemność grać w ostatniej dekadzie (Ninja Gaiden II). Do tego wysoko oceniane Two Point Hospita;, Wasteland Remastered oraz ciekawie zapowiadająca się trivia Jackbox Party Pack 3.

Przyznam szczerze, że jestem lekko oszołomiony tym, co zapowiedział Microsoft pod koniec miesiąca. Nie chodzi już nawet o ilość gier, ale przede wszystkim ich jakość. Tam nie ma żadnych przypadkowych tytułów — to świetne gry, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jest spory rozrzut gatunkowy i klimatyczny, od typowej imprezowej zabawy, przez wciągające historie, na tycoon i arcade'owej siekaninie kończąc.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu