8

Od teraz i Ty możesz mieć niepowtarzalnego pada dla Xboxa One

Xbox Design Lab
Xbox Design Lab to specjalna usługa, wedle której posiadacze konsoli Xbox One mogą kupić spersonalizowany kontroler dopasowany do ich preferencji. Możliwe jest dostosowanie kolorów poszczególnych elementów pada, a nawet zaadaptowanie ekskluzywnych dodatków, często płatnych i mocno windujących ostateczną cenę akcesorium.

Kontroler dla konsoli Xbox One z programu Xbox Design Lab można otrzymać już za 349,99 zł., jednak ta cena może ulec zmianie w zależności od tego, ile płatnych dodatków wybierze dla siebie użytkownik w specjalnym konfiguratorze. Microsoft udostępnił polskim klientom specjalną stronę działającą zarówno w przeglądarkach desktopowych, jak i mobilnych, w której można dostosować swój wymarzony kontroler do własnych potrzeb. Możliwe jest ponadto wygrawerowanie dowolnego tekstu w dolnej części frontu pada dla Xboxa One. Konfigurator ponadto oferuje ciągły podgląd wprowadzanych zmian – powinno to pomóc użytkownikowi w dobrze jak najlepszych dodatków oraz kolorów poszczególnych elementów kontrolera.

Za taką przyjemność przyjdzie nam sporo zapłacić, ale należy pamiętać, że w dalszym ciągu jest to znacznie mniej, niż w przypadku kontrolera Elite, który stawia nie tylko na atrakcyjny design, ale również na znacznie wyższą wygodę w trakcie rozgrywki. Niemniej, Xbox Design Lab może okazać się świetnym sposobem na stworzenie niepowtarzalnego pada dla własnej konsoli, a ponadto – może stanowić ciekawy pomysł na prezent dla zapalonego gracza.