Konsole

Od teraz i Ty możesz mieć niepowtarzalnego pada dla Xboxa One

Jakub Szczęsny
Od teraz i Ty możesz mieć niepowtarzalnego pada dla Xboxa One
8

Xbox Design Lab to specjalna usługa, wedle której posiadacze konsoli Xbox One mogą kupić spersonalizowany kontroler dopasowany do ich preferencji. Możliwe jest dostosowanie kolorów poszczególnych elementów pada, a nawet zaadaptowanie ekskluzywnych dodatków, często płatnych i mocno windujących ostateczną cenę akcesorium.

Kontroler dla konsoli Xbox One z programu Xbox Design Lab można otrzymać już za 349,99 zł., jednak ta cena może ulec zmianie w zależności od tego, ile płatnych dodatków wybierze dla siebie użytkownik w specjalnym konfiguratorze. Microsoft udostępnił polskim klientom specjalną stronę działającą zarówno w przeglądarkach desktopowych, jak i mobilnych, w której można dostosować swój wymarzony kontroler do własnych potrzeb. Możliwe jest ponadto wygrawerowanie dowolnego tekstu w dolnej części frontu pada dla Xboxa One. Konfigurator ponadto oferuje ciągły podgląd wprowadzanych zmian - powinno to pomóc użytkownikowi w dobrze jak najlepszych dodatków oraz kolorów poszczególnych elementów kontrolera.

Za taką przyjemność przyjdzie nam sporo zapłacić, ale należy pamiętać, że w dalszym ciągu jest to znacznie mniej, niż w przypadku kontrolera Elite, który stawia nie tylko na atrakcyjny design, ale również na znacznie wyższą wygodę w trakcie rozgrywki. Niemniej, Xbox Design Lab może okazać się świetnym sposobem na stworzenie niepowtarzalnego pada dla własnej konsoli, a ponadto - może stanowić ciekawy pomysł na prezent dla zapalonego gracza.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu