Motoryzacja

Wzorowe poleasingowe - mLeasing rusza z ofertą sprawdzonych aut używanych

Kamil Pieczonka
Wzorowe poleasingowe - mLeasing rusza z ofertą sprawdzonych aut używanych
60

Kupowanie auta używanego to mordęga, wiem coś o tym bo już kilka razy to robiłem i między innymi dlatego ostatnim razem zdecydowałem się na nowe auto. mLeasing wystartował jednak z usługą, która może zakup używanego auta ułatwić, oferując stosunkowo młode i sprawdzone samochody.

Wzorowe poleasingowe - tak to można kupować auta w sieci

mLeasing to spółka zależna od mBanku, która wspomaga przedsiębiorców przy zakupie nowych samochodów. Z tego względu po upływie umowy leasingowej, w większości przypadków zostaje z dobrze utrzymanym, serwisowanym i młodym samochodem (nie mają więcej jak 4 lata). Coś z nimi trzeba zrobić, w grę wchodzi odsprzedaż lub dalszy leasing i nie jest to w sumie żadna rewolucja. Jednak serwis Wzorowe poleasingowe nieco wyróżnia się na tle swoich konkurentów oferując bardzo dokładne oględziny auta sprzed ekranu komputera.

Każdy oferowany samochód ma widok 360 stopni z zamkniętymi i otwartymi drzwiami, a także widok 360 stopni we wnętrzu oraz kilkadziesiąt zdjęć. Do tego mamy dokładne informacje o samochodzie, z VINem i wypisanym jego wyposażeniem. Tak rozbudowanego opisu samochodu próżno szukać na popularnych portalach ogłoszeniowych. Dodatkowo mając świadomość tego, że auta są wcześniej sprawdzone, można cały zakup w zasadzie dograć przez internet i spokojnie pojechać tylko odebrać samochód. To komfort porównywalny z zakupem całkiem nowego auta i wydaje mi się, że do wielu taka oferta będzie przemawiała. Tym bardziej, że jak porównałem kilka modeli z ich cenami na portalach ogłoszeniowych, to wygląda to bardzo konkurencyjnie.

mLeasing oferuje zarówno zakup za gotówkę, jak i możliwość dalszego leasingu dla przedsiębiorców lub kredyt dla odbiorców indywidualnych. W zasadzie jedyną wadą tej usługi na dzień dzisiejszy jest skromna oferta. Na liście dostępnych samochodów znajdziemy kilka Mercedesów, Volvo, dwie Toyoty oraz jednego Land Rover i Lexusa. Można mieć jednak nadzieje, że wkrótce liczba dostępnych samochodów się powiększy i będzie można znaleźć tam też auta innych marek.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu