Internet

Wyszukiwanie obrazem na stronach Castorama.pl już dostępne

GU
Grzegorz Ułan
2

Zdawałoby się, że naturalna i oczywista funkcjonalność na stronach tego typu sklepu zawitała w końcu na Castorama.pl. Od teraz można wyszukiwać obrazem interesujące nas aranżacje wnętrz.

Często przypadkowo znajdujemy w sieci czy podczas wizyt u znajomych inspiracje do wyposażenia własnych wnętrz w domu, ale siadając później przed komputerem i przeglądając strony sklepów w poszukiwaniu zauważonych gdzieś rozwiązań, ciężko odnaleźć nam te właściwe. Teraz to będzie dużo prostsze na stronach Castorama.pl.

Beniamin Schön, dyrektor ds. klienta i digitalu Castorama Polska:

To najprostszy sposób na wyszukanie wymarzonego produktu – bez konieczności znajomości nazwy czy innych parametrów. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie spodoba się wszystkim, a szczególnie osobom, które lubią szukać inspiracji zarówno w otaczającym ich świecie, jak i w internecie. Teraz nawet liście ulubionej rośliny mogą być inspiracją. Dlatego zachęcamy naszych klientów – róbcie zdjęcia, a my pomożemy spełnić wasze marzenia.

Wystarczy zrobić zdjęcie wnętrza czy konkretnego produktu, który nam się spodobał, mogą to być też zdjęcia znalezione na Instagramie czy Facebooku i załadować do wyszukiwarki na Castorama.pl. Odpowiedni przycisk znajduje się z prawej strony dotychczasowej wyszukiwarki na stronie.

Przedstawiciele sklepu zapewniają, że znajdą dla nas w ten sposób takie same lub podobne aranżacje nawet całych łazienek czy kuchni. Z kolei jeśli podoba się nam jedynie część takiej aranżacji, możemy ją zaznaczyć na wgranym już zdjęciu i wyszukać podobne rozwiązanie na stronach sklepu odnoszące się tylko do wskazanego fragmentu na zdjęciu.

Źródło: Castorama.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu