Aplikacje webowe

Wypisywanie się z list subskrypcyjnych zbyt męczące? Skorzystaj z jednorazowych adresów email

Grzegorz Ułan
Wypisywanie się z list subskrypcyjnych zbyt męczące? Skorzystaj z jednorazowych adresów email
25

Wczoraj pisałem o prostych adresach email na osobistą skrzynkę, dziś będzie o jednorazowych. Wprawdzie na Gmailu od jakiegoś czasu mamy już opcję szybkiego anulowania subskrypcji, ale nie zawsze to działa.

Dzisiaj natrafiłem na serwis 33Mail.com (mój reflink), który jest mega wygodny przy zarządzaniu jednorazowymi adresami, które możemy zostawiać na każdej stronie wymagającej adresu email do zapisywania się do subskrypcji.

Działa to w ten sposób, że po założeniu konta otrzymujemy naszą własną domenę w postaci @naszanazwa.33mail.com. A zapisując się już do jakiejś listy, podajemy po prostu nazwę serwisu przed @, na przykład hm@naszanazwa.33mail.com, dzięki temu łatwiej będzie później go odszukać na koncie.

Adresy email tworzą się automatycznie po odebraniu wiadomości, więc nie musimy każdorazowo wchodzić na nasze konto, a emaile z listy, do której się zapisaliśmy przekierowywane są na nasz osobisty adres, podany przy rejestracji na 33Mail.com.

W darmowej wersji mamy nielimitowaną liczbę aliasów i ograniczoną pojemność konta do 10 MB, ale jeśli ktoś potrzebuje więcej, dzięki linkom referencyjnym możemy łatwo zdobyć roczne konto premium za każde polecenie dwóm osobom.

Dodatkowo możemy skorzystać z rozszerzenia do Chrome, które automatycznie będzie wypełniało formularze emailowe na stronach, naszym jednorazowym adresem.

33Mail Explainer Video from Andrew Clarke on Vimeo.

Pomysł, wykonanie, obsługa i korzystanie z serwisu bardzo przypadło mi do gustu, różni się bowiem od dostępnych rozwiązań w tym zakresie prostotą i pełną automatyzacją procesu zapisywania się do list. Tak więc gorąco polecam, jeśli również Wam się pomysł spodobał i zdecydujecie się na założenie konta, możecie skorzystać z mojego reflinka. Poniżej adres bez mojego kodu.

Strona główna 33Mail.com
Rozszerzenie do Google Chrome

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu