Felietony

Wygraj wycieczkę do Kenii lub akcesoria ASUSA

Redakcja Antyweb
Wygraj wycieczkę do Kenii lub akcesoria ASUSA
11

Wpis Sponsorowany przez firmę ASUS Nie wiem czy znacie taki sprzęt jak VivoBook produkowany przez ASUSA. Występuje on w dwóch wersjach S200E i S400 czyli 11.6 cali lub 14 cali. Całkiem zgrabnie wyglądające ultrabooki napędzane w zależności od wersji od Core i3 do i7. Oczywiście z ekranem dotyko...


Wpis Sponsorowany przez firmę ASUS

Nie wiem czy znacie taki sprzęt jak VivoBook produkowany przez ASUSA. Występuje on w dwóch wersjach S200E i S400 czyli 11.6 cali lub 14 cali. Całkiem zgrabnie wyglądające ultrabooki napędzane w zależności od wersji od Core i3 do i7. Oczywiście z ekranem dotykowym i Windows 8 na pokładzie. Można w nie zapakować nawet do 12 GB pamięci RAM (w ten o większej przekątnej ekranu) no i są relatywnie lekkie bo od 1,4 do 1,8 kg.

Piszemy o nich dlatego, że ASUS przygotował konkurs związany z tymi urządzeniami do którego chcemy was zaprosić. Konkurs polega na obejrzeniu filmu promującego serię laptopów VivoBook (z wiodącymi modelami X202 i S400) i zrobieniu zdjęcia inspirowanego obejrzanym filmem. Jeśli film nie "natchnie" was wystarczająco to ważne jest aby zdjęcie odpowiadało na pytanie “Czym dla Ciebie jest Happiness 2.0?“, czyli nowy wymiar szczęścia". Jeśli nadal brzmi to niezrozumiale to wyjaśnię, że chodzi o pokazanie niesamowitych miejsc, przeżyć, chwil które kojarzą wam się ze szczęściem.

Zdjęcia do konkursu prosimy zgłaszać pod tym linkiem.

Nagrodą jest zestaw akcesoriów ASUSA o wartości 1000 PLN (przed udziałem w konkursie zapoznajcie się z regulaminem). W skład zestawu wchodzi m.in. dysk zewnętrzny 2,5” AS400 Zendisk 500GB, plecak na laptopa 16” ASUS Vector czy słuchawki ASUS HS-101. Także jest się po co schylić :)

Jest też druga część konkursu - jeśli posiadacie już sprzęt z serii VivoBook (kupiony po 18.12.2012) lub planujecie go kupić to robiąc zdjęcie i jednocześnie podając numer swojego urządzenia macie szansę wygrać wycieczkę do Kenii dla 2 osób! Więcej o zasadach konkursu przeczytacie na stornie vivobook.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu