Smartfony

Tak wygląda Xiaomi Mi Max 3. Z powodzeniem zastąpi rakietkę do ping-ponga

Paweł Winiarski
11

Mi Mix, Mi Max - widziałem, że wielu osobom mylą się nazwy modeli smartfonów Xiaomi. Max to ten duży, reprezentujący segment phabletów. Właśnie wyciekły filmy pokazujące jak wygląda Xiaomi Mi Max 3.

Do sieci wyciekły dwa krótkie filmy zdradzające wygląd Xiaomi Mi Max 3. Telefon nie doczekał się jeszcze oficjalnej zapowiedzi, ale nic nie wskazuje na to, by chiński producent nie przygotowywał kolejnej odsłony swojego phabletu.

Z tyłu znalazło się miejsce na dwa aparaty - prawdopodobnie jeden z matrycą 12 Mpix, drugi 5 Mpix. Z tyłu znalazło się również miejsce dla czytnika linii papilarnych.

Ekran wygląda na naprawdę spory, najprawdopodobniej mowa o 6,9 calach.

Wcześniejsze plotki mówiły o Snapdragonie 636 oraz wersjach z 3GB, 4GB i 6GB pamięci RAM - co wiąże się również z pamięcią wewnętrzną w trzech wersjach: 32GB, 64GB i 128GB. Bateria ma mieć imponującą pojemność 5500 mAh.

Mówi się również o wersji PRO, w której swoje miejsce znalazłby procesor Snapdragon 710, dwie kamery (20 Mpix+8 Mpix), 16 Mpix aparat do selfie oraz bateria o pojemności 5500 mAh.

W ubiegłym roku Albert bardzo pozytywnie wypowiadał się o poprzednim modelu, Mi Max 2 - ogromny ekran i świetne czasy pracy na jednym ładowaniu przy zachowaniu bardzo dobrej wydajności. Zwrócił też jednak uwagę na to, że bardzo duży smartfon mocno zawęża grupę odbiorców, ma więc sporo plusów, ale i minusów. Biorąc jednak pod uwagę jak dobrze oceniano Mi Max 2 może się okazać, że trójka będzie świetną propozycją dla osób szukających urządzenia z aż do przesady dużym ekranem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu