Ciekawe strony

Wybierajcie kobiety grające online - są szczęśliwsze, bardziej lubią seks... [infografika do kawy]

Jakub Tepper
Wybierajcie kobiety grające online - są szczęśliwsze, bardziej lubią seks... [infografika do kawy]
13

Będę brutalnie szczery - ludzie grający, czy kobiety grające nie kojarzą mi się szczególnie dobrze. Nie powinno się oczywiście ludzi po zapachu oceniać, ale jednak mimo wszystko obecność na rozmaitych konwentach mangowo-erpegowych zrobiła swoje. Dbanie o higienę jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiło, h...

Będę brutalnie szczery - ludzie grający, czy kobiety grające nie kojarzą mi się szczególnie dobrze. Nie powinno się oczywiście ludzi po zapachu oceniać, ale jednak mimo wszystko obecność na rozmaitych konwentach mangowo-erpegowych zrobiła swoje. Dbanie o higienę jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiło, hej!

I chociaż wymienione grupy to nie bezpośrednio "gracze", ale jak wiadomo te zainteresowania akurat często się łączą. Ostatnie badanie sporządzone przez Harris Interactive pokazuje jednak, że do tego antyspołecznego wizerunku kobietom grającym w sieci jest daleko. Są młode, szczęśliwe i lubią seks.

To oczywiście ogromne uproszczenie, ale warto zauważyć pewne trendy: kobiety grające online wcale nie są socjopatycznymi jednostkami zamkniętymi w domu. Wręcz przeciwnie, częściej spotykają się ze znajomymi i uprawiają seks, większość jest w szczęśliwych związkach... Kurczę, w zasadzie częściej wykonują wszystkie czynności wymienione w ankiecie. Są bardziej aktywne?

Nie do końca wierzę w statystykę, ale ta pokazuje przynajmniej, że wizerunek wampirzycy spędzającej cały dzień przy komputerze jest już nieaktualny. Gracze są coraz fajniejsi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

infografika