E-sport

Wraca Intel Extreme Masters w Katowicach!

Paweł Winiarski
Wraca Intel Extreme Masters w Katowicach!
1

Po dwóch latach przerwy, do katowickiego Spodka wraca jedna z największych imprez esportowych, Intel Extreme Masters. Super, bo sam już zdążyłem się już za tymi mistrzostwami stęsknić.

Z jednej strony cicho liczyłem na to, że niedługo dostanę prasówkę z taką informacją - z drugiej, sami wiecie. Sytuacja jest jaka jest, nikt tak naprawdę nie wie jak będzie wyglądała nasza codzienność za dwa miesiące, więc trudno podejmować decyzje organizacyjne, szczególnie jeśli chodzi o imprezę robioną z tak dużym rozmachem. Dosłownie kilka chwil temu na moją skrzynkę e-mail trafiła wiadomość z tytułem:

Rusza sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters Katowice 2022

Przeczytałem w niej, że do katowickiego Spodka już w 2022 roku powróci jedno z największych wydarzeń esportowych na świecie. Między 25 a 27 lutego przyszłego roku, po dwóch latach przerwy, Intel Extreme Masters Katowice znowu powita swoich fanów na żywo. Co więcej, już jutro czyli 23 września o godzinie 14:00 rusza sprzedaż biletów na imprezę. Dostaniecie je w serwisie e-bilet.pl.

Trudno w tej chwili wyrokować czy impreza będzie zrobiona z tak dużym rozmachem i na tak wiele osób jak to miało miejsce przy ostatniej "normalnej" edycji, organizator zapewnia jednak, że uczestnicy wydarzenia mogą spodziewać się masy emocji związanych z turniejem Counter-Strike: Global Offensive oraz rywalizacji w StarCraft II. Łączna pula nagród w zawodach esportowych ma wynieść ponad milion dolarów. Na gości będą czekać też atrakcje znane z po przednich edycji IEM Katowice - w Międzynarodowym Centrum Kongresowym powstanie strefa IEM Expo z nowoczesnymi stanowiskami największych na świecie marek technologicznych, gamingowych oraz tych kojarzonych z esportem. Zostaną tam pokazane najnowsze sprzęty do grania, będzie można też spotkać się z idolami ze świata gamingu i esportu oraz wziąć udział w konkursach.

Tak, jak wspomniałem wyżej, sprzedaż biletów na IEM Katowice 2022 wystartuje już 23 września o godzinie 14:00. Jednak ze względów bezpieczeństwa wszystkie bilety na wydarzenie są imienne. Nadchodząca edycja zostanie podzielona na kilka stref. Bilety można zakupić w cenach od 180 – 850 złotych, a dla prawdziwych fanów czeka też specjalny bilet Godmode. Pełną ofertę biletową znajdziecie w serwisie e-bilet.pl.

Póki co szczegółów jest raczej mało, ale po tym jak odwiedziłem kilka odsłon tej imprezy, raczej na pewno będzie to spektakularne wydarzenie, nawet jeśli trzeba będzie sprostać masie obostrzeń.

źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu