3

WordPress wypuścił aplikacje do blogowania na iPhone

WordPress postanowił zawalczyć o blogerów korzystających z iPhone i przygotował dla nich specjalną aplikacje do pisania postów oraz zarządzania blogiem opartym na tej popularnej platformie. Choć nie jest to pierwsza dedykowana dla blogów aplikacja (dostępny jest również multi-platformowy TypePad) to pierwsze opinie na temat tego programu są raczej pozytywne. Aplikacja przygotowana przez WordPress choć jest […]

WordPress postanowił zawalczyć o blogerów korzystających z iPhone i przygotował dla nich specjalną aplikacje do pisania postów oraz zarządzania blogiem opartym na tej popularnej platformie. Choć nie jest to pierwsza dedykowana dla blogów aplikacja (dostępny jest również multi-platformowy TypePad) to pierwsze opinie na temat tego programu są raczej pozytywne.

Aplikacja przygotowana przez WordPress choć jest dość uproszczona pod względem graficznym to oferuje całkiem rozbudowane możliwości. Znajdziemy wśród nich między innymi obsługę pluginów. Ponad to umożliwia ona również odzyskiwanie postów, które pisaliśmy w momencie nadejścia połączenia (TypePad ma z tym problem).

Oczywiście wybór pomiędzy TypePad a WordPress zależy od prywatnych upodobań użytkownika. Obie aplikacje mają swoje mocne strony, dlatego warto samodzielnie przekonać się o ich możliwościach. Nowa aplikacja dostępna jest w App Store.

Źródło wiadomości: Mashable