58

Właśnie Facebook znowu padł tym razem to chyba globalna awaria

Tym razem chyba nie tylko u mnie. Na Twitterze użytkownicy również potwierdzają, że nie mogą się dostać do twarzoksiążki. Mobilna wersja też nie odpowiada, próba wejścia kończy się na wysyłanie żądania… Wygląda to więc na coś więcej niż chwilowe lagi. Która to już awaria? Zacięć ostatnio jest dość sporo od takich chwilowych poprzez kilkominutowy brak […]

Tym razem chyba nie tylko u mnie. Na Twitterze użytkownicy również potwierdzają, że nie mogą się dostać do twarzoksiążki. Mobilna wersja też nie odpowiada, próba wejścia kończy się na wysyłanie żądania… Wygląda to więc na coś więcej niż chwilowe lagi.

Która to już awaria? Zacięć ostatnio jest dość sporo od takich chwilowych poprzez kilkominutowy brak dostępu. Niestety kiedy przytrafia się to o tej porze czyli w nocy, produktywność nam nie rośnie. W sumie w samą porę wyłączyliśmy komentarze Facebookowe, teraz przynajmniej możecie napisać „u mnie też”. Choć tak na poważnie mam pytanie czy ktoś z za granicy może potwierdzić czy u niego również nie działa?

PS. Co ciekawe Google też miało dzisiaj problemy z swoimi usługami. Przypadek? :)