Polska

Wirtualna polska - no co ty?

GM
Grzegorz Marczak
6

No i mamy kolejny serwis plotkarski - tym razem do plotków, pudelków i innych plotkarsko sensacyjnych serwisów dołączyła wirtualna polska. Oczywiście zawsze można powiedzieć, że nie można przepuścić takiej kategorii runku jakim jest plotka internetowa. Oczywiste jest również, że biznes to...

No i mamy kolejny serwis plotkarski - tym razem do plotków, pudelków i innych plotkarsko sensacyjnych serwisów dołączyła wirtualna polska. Oczywiście zawsze można powiedzieć, że nie można przepuścić takiej kategorii runku jakim jest plotka internetowa.

Oczywiste jest również, że biznes to biznes i nikt nie będzie patrzył na to jaki poziom i dla kogo są tego typu serwisy. Kolejną oczywistością jest to, że nie ma się co dziwić wp, że tworzy taki serwis skoro jej konkurencja dość dobrze w tej branży się rozwija.

Wygląda na to, że wp zrobiło krok w dobrym kierunku, tylko czy aby na pewno tworzenie kolejnego super expresu czy kolejnego serwisu plotkarskiego to sukces na miarę czołowego portalu internetowego ?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: