Microsoft

Windows 8 Consumer Preview gotowe do pobrania

Grzegorz Ułan
Windows 8 Consumer Preview gotowe do pobrania
20

Windows 8 w wersji Developer Preview testowałem na swoim sprzęcie we wrześniu ubiegłego roku. Zaskoczył mnie wtedy, już w tamtej wersji, szybkością i stabilnością. Nie omieszkam też przetestować i tej wersji, dostępnej już publicznie pod adresem: - http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/iso...

Windows 8 w wersji Developer Preview testowałem na swoim sprzęcie we wrześniu ubiegłego roku. Zaskoczył mnie wtedy, już w tamtej wersji, szybkością i stabilnością.

Nie omieszkam też przetestować i tej wersji, dostępnej już publicznie pod adresem: - http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/iso

Jeżeli dysponujecie Windowsem XP SP2,Vista lub Windows 7 (32-bit,64-bit) polecam to narzędzie do instalacji obrazu - Windows 7 USB/DVD Download tool. USB minimum 4GB.

W przypadku Windows Vista i 7 można skorzystać z narzędzia Windows 8 Consumer Preview Setup, które zawiera już w sobie opcje umożliwiające tworzenie płyty DVD lub dysku USB z systemem z pliku ISO. Również pobiera z serwerów obraz systemu, po sprawdzeniu zgodności z naszym sprzętem.

U mnie się już ściąga z powyższego narzędzia:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Windows 8 Consumer Preview