AntywebTV

Wielkie firmy robią nas w balona, a my rozdajemy kody w konkursowym przeglądzie tygodnia

Tomasz Popielarczyk
Wielkie firmy robią nas w balona, a my rozdajemy kody w konkursowym przeglądzie tygodnia
28

Jeżeli chcecie wiedzieć, co ma wspólnego lampka Macieja z końcem świata i czy fizyka w wirtualnej rzeczywistości ma znaczenie, to nie możecie przegapić dzisiejszego odcinka. Paweł w końcu przyznał w nim, że w Xboksie One jest coś dobrego (mam to nagrane!), a na deser rozdajemy kody na świetne MMO z...

Jeżeli chcecie wiedzieć, co ma wspólnego lampka Macieja z końcem świata i czy fizyka w wirtualnej rzeczywistości ma znaczenie, to nie możecie przegapić dzisiejszego odcinka. Paweł w końcu przyznał w nim, że w Xboksie One jest coś dobrego (mam to nagrane!), a na deser rozdajemy kody na świetne MMO z czołgami w roli głównej od Obsidian Entertainment.

Tradycyjnie - dwie gadające głowy i ławeczka - tym razem z placem zabaw w tle (żaden z nas nie ucierpiał podczas kręcenia tego materiału). Oprócz tradycyjnej pogadanki o tym co nas grzało, a co ziębiło w zeszłym tygodniu mamy tym razem dla Was coś ekstra - kody na Founder’s Pack Lord of War do gry Armored Warfare.

Tradycyjnie zapraszamy Was do subskrypcji i łapkowania w górę! Chyba nie musimy dodawać, jakie to dla nas ważne?

P.S. Nagrywaliśmy jakimś japońskim sprzętem. Miał na obudowie napis "Sony".

Poniżej regulamin konkursu:

  1. Konkurs rozpoczyna się dokładnie teraz, czyli 05.10.2015 r.
  2. Nagrodami w konkursie jest 20 kodów na Founder’s Pack Lord of War do gry Armored Warfare.
  3. Konkurs jest organizowany przez Antyweb Sp. z o.o. Sponsorem nagród w konkursie jest firma my.com, wydawca gry Armored Warfare.
  4. Ci, którzy podejmą rękawicę, mają czas do wtorku, 06.10.2015 (do północy) na napisanie nam, który temat w naszym najnowszym Przeglądzie Tygodnia najbardziej przypadły im do gustu i dlaczego.
  5. Wszelkie zgłoszenia, zawierające obraźliwe czy też złośliwe teksty/zdjęcia w stosunku do firm, oferujących daną usługę / produkt czy też firm, publikujących oferty będą kasowane. Celem jest dobra zabawa, a nie popis zgryźliwości i złośliwości.
  6. Zwycięzców wybierze Redakcja Antyweb. Jeśli chodzi o kryteria, wybierzemy najciekawsze i najbardziej przydatne naszym zdaniem pomysły. Mamy do rozdania 20 kodów, nagrody trafią więc do 20 wybranych przez nas osób.
  7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 07.10.2015.
  8. Wykluczenia z konkursu: Redakcja Antyweb, nasi krewni, jak również pracownicy i współpracownicy firmy my.com i Antyweb.
  9. Organizatorem konkursu jest Antyweb Sp. z o.o. reprezentowana przez Grzegorza Marczaka i do niego możecie kierować ewentualne reklamacje (na adres grzegorz.marczak@gmail.com) do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu