Netflix

Wiedźmin: Zmora Wilka - animowany film z datą premiery. Obejrzymy go jeszcze w wakacje!

Kamil Świtalski
Wiedźmin: Zmora Wilka - animowany film z datą premiery. Obejrzymy go jeszcze w wakacje!
1

Animowany film netfliksa Wiedźmin: Zmora Wilka jest jedną z produkcji, których fani serii wypatrują od ubiegłego roku. Po wielu miesiącach ciszy ostatnio jest o nim coraz głośniej - nie bez powodu. Gigant VOD oficjalnie potwierdził datę premiery, a ta zaplanowana została na drugą połowę sierpnia tego roku!

Wiedźmin: Zmora Wilka. Wiedźmiński film animowany od Netflix otrzymał nowy trailer i datę premiery

O tym że Wiedźmin: Zmora Wilka zadebiutuje jeszcze w te wakacje mówiło się od jakiegoś czasu. Konkretne terminy dotychczas jeszcze nie padły, aż do teraz. Dziś oficjalnie potwierdzono, że animacja zadebiutuje 23 sierpnia 2021, czyli już za kilka tygodni. Nie od dziś wiadomo też, że film nie będzie opowiadał o przygodach Geralta, a jego mentora - Vesemira. W informacji prasowej czytamy:

Film przedstawia świat Wiedźmina z szerszej perspektywy: Przed Geraltem był jego mentor Vesemir - młody wiedźmin, który uciekł od życia w ubóstwie, by zabijać potwory dla pieniędzy. Jednak kiedy nowy, dziwny potwór zaczyna terroryzować pełne napięć politycznych królestwo, Vesemir rozpoczyna przerażającą przygodę, która zmusza go do zmierzenia się z demonami ze swojej przeszłości.Producentem i scenarzystą filmu jest Beau de Mayo, współproducentami są Lauren Schmidt Hissrich oraz Kwang Il Han ze Studia Mir, który jest także reżyserem filmu.

Zobacz też: Drugi sezon Wiedźmina zadebiutuje na Netflixie już w grudniu!  

Animacja doczeka się także polskiej wersji językowej - wiemy już kto użyczy głosu głównym bohaterom:

  • Vesemir - Kamil Pruban
  • Tetra - Ewa Prus
  • Deglan - Marek Karpowicz
  • Lady Zerbst - Ewa Kania
  • Narrator - Piotr Borowiec.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu