Seriale

Chyba właśnie poznaliśmy datę premiery serialu Wiedźmin od Netflix!

Konrad Kozłowski
Chyba właśnie poznaliśmy datę premiery serialu Wiedźmin od Netflix!
15

Netflix nie ogłosił jeszcze oficjalnie daty premiery Wiedźmina, ale wygląda na to, że ta przedostała się już do sieci. Markery lub telefony w dłoń i zaznaczajcie datę w kalendarzach!

Wiedźmin będzie bez wątpienia jedną z największych i najważniejszych premier Netfliksa w tym roku. Nie tylko dla polskich widzów i fanów, ale jest to już na tyle globalna marka, że jestem przekonany o dużych oczekiwaniach wobec tej produkcji wokół całego globu. Niedawno ekipa gościła w Polsce, kręcąc część scen, więc zdjęcia jeszcze trwał - ten fakt odsuwa datę premiery na końcówkę roku, bo przed producentami jeszcze etap montażu i nie tylko, a Netflix musi też przygotować się do promocji serialu. Tym bardziej data wskazana przez blog Recapped, który już wcześniej publikował sprawdzające się informacje, wydaje się bardzo prawdopodobna.

Zdjęcia do serialu Wiedźmin pod Krakowem

Data premiery Wiedźmina na Netflix

Według informacji zdobytych przez autora bloga, pierwszy sezon Wiedźmina zadebiutuje na Netflix 20 grudnia. To piątek, a na koniec tygodnia odkładane są w większości premiery Netfliksa. Okres przedświąteczny też wydaje się niezłym wyborem. Co więcej, już teraz pojawiają pogłoski na temat drugiego sezonu, do którego zdjęcia miałyby wystartować już w grudniu albo zaraz po Nowym Roku w styczniu. Do tej informacji podchodzę nieco z dystansem, ale Netflix niejednokrotnie zaskakiwał nas wiarą w niektóre projekty, więc po krótkiej przerwie od planu, ekipa rzeczywiście może na niego tak szybko wrócić.

„Wiedźmin” od Netflix jeszcze w tym roku!

Pod koniec kwietnia pisaliśmy, że Wiedźmin zadebiutuje jeszcze w tym roku - tę informację potwierdził Ted Sarandos, CCO w Netflix. Kiedy serwis zdecyduje się oficjalnie zapowiedzieć premierę i czy potwierdzi jednocześnie datę, którą nieoficjalnie poznaliśmy?

Aktualizacja: Spec od efektów specjalnych potwierdza datę premiery Wiedźmina na Netflix

https://www.instagram.com/p/ByM-qc8hpgn/

Nie wiemy, na ile jest to pewna informacja, ani na ile nie jest to kierowana przez Netflix akcja, ale J. Peer Norton - ekspert od efektów specjalnych pracujący nad serialem - podzielił się na Twitterze zdjęciem z logo serialu oraz krótkim komentarzem, w którym wspomniał o zakończeniu zdjęć do serialu oraz dodał, że Wiedźmin będzie gotowy do emisji w grudniu tego roku. Netflix wcześniej potwierdział ostatni kwartał tego roku, więc wszystko zaczyna do siebie pasować.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu