Niezgrani

Wiecie gdzie będzie finał 9 sezonu Intel® Extreme Masters? Znowu w Katowicach!!!

Grzegorz Marczak
Wiecie gdzie będzie finał 9 sezonu Intel® Extreme Masters? Znowu w Katowicach!!!
13

Intel razem z organizacją ESL po raz kolejny zdecydowali zrobić się finały Intel® Extreme Masters w Katowicach. Poprzednie dwie imprezy tego typu zrobiły na całym świecie takie wrażenie, że praktycznie byłem pewien tego wyboru. Teraz jednak mamy potwierdzenie: Święto e-sportu i technologii za...

Intel razem z organizacją ESL po raz kolejny zdecydowali zrobić się finały Intel® Extreme Masters w Katowicach. Poprzednie dwie imprezy tego typu zrobiły na całym świecie takie wrażenie, że praktycznie byłem pewien tego wyboru.

Teraz jednak mamy potwierdzenie:

Święto e-sportu i technologii zawita do Spodka w dniach 12 - 15 marca 2015 roku. Impreza w Polsce będzie ostatnim przystankiem serii turniejów, które odbędą się w sześciu krajach na sześciu kontynentach.

Do katowickiego Spodka przyjadą największe gwiazdy e-sportu z całego świata. Rywalizować będą w turnieju League of Legends® oraz StarCraft® II: Heart of The Swarm®. Łączna pula nagród pieniężnych w katowickim turnieju wyniesie 200 000 dolarów w gotówce.

George Woo – Event and Sponsorship Program manager w firmie Intel:

Jestem bardzo szczęśliwy mogąc ponownie zorganizować finały Intel Extreme Masters w Polsce. Tutejsi kibice są niesamowici, dzięki nim wynieśliśmy igrzyska e-sportowe na jeszcze wyższy poziom

Zobaczcie jak wygląda IEM od środka. Przez trzy dni, Spodek odwiedziło ponad 70 000 osób a transmisje internetową wyświetlano ponad 23 miliony razy.

Jeśli nie jesteście fanem gier które podczas IEM mają swój finał to i tak polecam wam odwiedzić spodek. Emocji na pewno nie zabraknie a LoL nie jest wcale taki straszny a po kilku meczach da się go zrozumieć i docenić akcję i strategię rozgrywki. Zapraszamy więc w Marcu do Spodka, my będziemy na pewno!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu