Komunikatory

Z tych nowości dla WhatsApp na pewno będę korzystał

Paweł Winiarski
Z tych nowości dla WhatsApp na pewno będę korzystał
4

WhatsApp to w tej chwili mój ulubiony komunikator. Jest przyjazny, lekki, działa bardzo dobrze. Kompletne przeciwieństwo przeładowanego milionem niepotrzebnych funkcji, ciężkiego i wieszającego się Messengera.

Twórcy starają się cały czas rozwijać swój komunikator ulepszając posiadane przez niego funkcje i dodając kolejne, ciekawe i przydatne dodatki. Kilka fajnych nowości przygotowano dla WhatsAppa na systemie iOS.

Najważniejszą z nich jest możliwość odtwarzania wiadomości głosowych bezpośrednio z poziomu powiadomień. Oznacza to, że odsłuchacie ją przyciskając dłużej palec na pasku powiadomienia w telefonie. Ulepszony WhatsApp na iOS pozwoli ponadto szybko i w prosty sposób edytować i wysyłać z powrotem otrzymane multimedia.

Zobacz też: WhatsApp testuje znikające wiadomości

Jeśli kręcą Was te dziwne nowości, które wprowadzono jakiś czas temu do iOS, pewnie ucieszy Was informacja o tym, że można teraz będzie korzystać z memoji bezpośrednio z klawiatury do emoji na iOS 13. Dla przypomnienia - to te spersonalizowane animoji, które zaraz po premierze zalały internet i zaczęły być chętnie używane w wewnętrznym czasie na iOS.

Nowości pojawią się w wersji 2.19.100 aplikacji, więc rzućcie okiem czy macią ją już u siebie. U mnie wciąż funkcjonuje numer 2.19.92, ale mam nadzieję, że aktualizacja szybko wskoczy.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu