Moje przemyślenia

WhatsApp dostępny z poziomu przeglądarki!

GU
Grzegorz Ułan
42

WhatsApp wybrał sobie dość gorący czas na tę premierę, mam na myśli nowości związane z Windows 10, ale temat warty odnotowania. Tych z Was, którzy aktywnie korzystają z mobilnej wersji tego komunikatora ucieszy fakt, że od dziś możecie również tak samo komunikować się w webowej wersji. Powyższa i...

WhatsApp wybrał sobie dość gorący czas na tę premierę, mam na myśli nowości związane z Windows 10, ale temat warty odnotowania. Tych z Was, którzy aktywnie korzystają z mobilnej wersji tego komunikatora ucieszy fakt, że od dziś możecie również tak samo komunikować się w webowej wersji.

Powyższa informacja pojawiła się na blogu WhatsApp. Aby móc korzystać z webowej wersji komunikatora, trzeba wejść na stronę https://web.whatsapp.com/ i zeskanować kod QR z poziomu aplikacji mobilnej.

Z menu ustawień wybieramy pozycję WhatsApp Web, a następnie skanujemy telefonem kod QR widoczny na stronie, który zmienia się w jakiś odstępach czasu. Po udanym parowaniu, możemy już zacząć korzystać w przeglądarce z WhatsApp.

Po wybraniu opcji włączenia powiadomień w Google Chrome, będziemy na bieżąco informowani o nowych wiadomościach. To dobry i bez wątpienia oczekiwany ruch, podobnie zresztą jak w przypadku Instagramu, ciekawe czy tak samo przełoży się na zwiększenie popularności tego komunikatora.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu