Felietony

Windows 10 za darmo dla użytkowników Windows 7, 8 oraz WP 8!

Grzegorz Ułan
Windows 10 za darmo dla użytkowników Windows 7, 8 oraz WP 8!
59

To chyba najciekawsza jak na razie wiadomość z trwającej konferencji Microsoftu (oprócz prezentacji możliwości Cortany) - jak powiedział dziś Myerson, Windows 10 zostanie udostępniony bezpłatnie dotychczasowym posiadaczom systemu Windows 7, 8.1 oraz Windows Phone 8.1. Już w lipcu, jeszcze kiedy n...

To chyba najciekawsza jak na razie wiadomość z trwającej konferencji Microsoftu (oprócz prezentacji możliwości Cortany) - jak powiedział dziś Myerson, Windows 10 zostanie udostępniony bezpłatnie dotychczasowym posiadaczom systemu Windows 7, 8.1 oraz Windows Phone 8.1.

Już w lipcu, jeszcze kiedy nowa wersja Windowsa oznaczana była numerem 9, pojawiały się przecieki informujące o takiej ewentualności. To bardzo dobra wiadomość, że to jednak prawda. Na bezpłatną aktualizację będziemy mieli rok, w tym czasie możemy podjąć decyzję o zmianie na najnowszą wersję.

Wydaje się to słusznym krokiem, który w znacznym stopniu powinien rozwiązać problem fragmentacji tego systemu. Od kilku miesięcy korzystam z wersji Windows 10 Technical Preview i jestem pod dużym wrażeniem działania tego systemu i z pewnością zdecyduje się na taki krok. Wcześniej korzystałem z Windows 7 - mam legalną kopię, ale tylko Windows 7 Starter, mam nadzieję, że tu nie będzie ograniczeń w tej aktualizacji:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotpremierawindows10