6

Wertowanie stron w e-bookach w iPadzie będzie bardzo realistyczne. Zobacz wideo

Dobrze znamy tę przyjemność. Szelest papierowych stron przewracanych palcami. Niestety, mimo wszelkich zalet, przyjemności obcowania z prawdziwą książką e-booki nie oferują. Możliwe, że zmieni się to niedługo, bo trwają prace nad kolejnymi udogodnieniami podczas czytania elektronicznych książek. Na przykład nad błyskawicznym wertowaniem. Projekt opracował instytut KAIST z Korei Południowej. Błyskawiczne wertowanie ma pojawić się w […]

Dobrze znamy tę przyjemność. Szelest papierowych stron przewracanych palcami. Niestety, mimo wszelkich zalet, przyjemności obcowania z prawdziwą książką e-booki nie oferują. Możliwe, że zmieni się to niedługo, bo trwają prace nad kolejnymi udogodnieniami podczas czytania elektronicznych książek. Na przykład nad błyskawicznym wertowaniem.

Projekt opracował instytut KAIST z Korei Południowej. Błyskawiczne wertowanie ma pojawić się w iPadach przy wykorzystaniu technologii multidotyku. Za pomocą prostego gestu użytkownik będzie mógł szybko przerzucać wiele stron w e-booku, podobnie jak w zwyczajnej książce. Projekt wygląda świetnie, zwłaszcza jeżeli zależy nam na prędkim przejrzeniu książki. Zresztą, zobaczcie sami.