Moje przemyślenia

Wawa Wars - czyli Warszawa kontra reszta. Nowa gra przeglądarkowa

GM
Grzegorz Marczak
9

Powstała nowa gra przeglądarkowa Wawa Wars, pograłem chwilę i jedno trzeba przyznać ilustracje graficzne stoją na bardzo wysokim poziomie. W grze tej liczy się jednak co innego - motywem przewodnim jest Warszawa kontra napływowi. Już samo to może nieźle nakręcić "ruch w interesie" bo przecież wszysc...

Powstała nowa gra przeglądarkowa Wawa Wars, pograłem chwilę i jedno trzeba przyznać ilustracje graficzne stoją na bardzo wysokim poziomie. W grze tej liczy się jednak co innego - motywem przewodnim jest Warszawa kontra napływowi. Już samo to może nieźle nakręcić "ruch w interesie" bo przecież wszyscy wiemy jak dużo emocji budzi stolica nie wspominają o słowie "napływowi".

Wawawars to nowa, darmowa, przeglądarkowa gra MMORPG, która w humorystyczny sposób podejmuje gorący temat konfliktu warszawiaków z napływowymi. Akcja toczy się w wirtualnej Warszawie, w której można znaleźć słynne miejsca takie jak Aleje Jerozolimskie, Plac Zamkowy czy Pałac Kultury oraz znane polskie osobistości z gazet i telewizji. Gracz wciela się w postać rodowitego warszawiaka albo przyjezdnego, a jego zadaniem jest przejęcie kontroli nad miastem. Grę rozpocznie w mrocznych zaułkach Warszawy, z pustymi kieszeniami. Wraz z rozwojem, może zdobyć upragniony apartament w modnej dzielnicy, świetną furę, własnego zwierzaka i masę innych dóbr, które widocznie wpłyną na jego status społeczny.

Ja wprawdzie jestem już trochę za stary na takie zabawy i zdecydowanie brak mi na nie czasu ale na pewno będę obserwował rozwój tego tytułu. Nie dlatego, że jestem Warszawiakiem i chcę zobaczyć kto wygrał ale dlatego, że to ciekawa produkcja i interesuje mnie czy wzbudzi zainteresowanie internautów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Gry