Gry

Watch Dogs - zobacz pierwsze pół godziny rozgrywki

Watch Dogs - zobacz pierwsze pół godziny rozgrywki
14

Dzisiaj debiutuje jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji Ubisoftu. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy oczekiwania względem tego tytułu nie zostały za bardzo rozpalone i czy Watch Dogs jest w stanie konkurować z królem sandboksów, czyli Grand Theft Auto V. Watch Dogs był największym zask...

Dzisiaj debiutuje jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji Ubisoftu. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy oczekiwania względem tego tytułu nie zostały za bardzo rozpalone i czy Watch Dogs jest w stanie konkurować z królem sandboksów, czyli Grand Theft Auto V.

Watch Dogs był największym zaskoczeniem targów E3 w 2012 roku. Pokazany wtedy fragment rozgrywki zrobił na każdym ogromne wrażenie. Możliwość przejęcia kontroli nad infrastrukturą miasta, swoboda w szukaniu ścieżki do wykonania zadania oraz przepiękna grafika sprawiły, że niejeden gracz wciągnął produkcję Ubisoft Montreal na szczyt listy oczekiwanych gier. Tytuł miał zawitać na półkach sklepowych 15 listopada 2013 roku. Wielu widziało w nim konia pociągowego dla nowej generacji konsol, które to ponoć wyciągały prawdziwy potencjał nowego silnika Disrupt. Premierę jednak opóźniono o pół roku. Tłumaczono to chęcią doszlifowania mechanizmów rozgrywki. Co bardziej złośliwi sugerowali, że grę przesunięto po tym, jak włodarze z Ubi zobaczyli Grand Theft Auto V i stwierdzili, że Rockstar wykonał lepszą robotę. Bardziej stonowane komentarze wskazywały na bliskość premier Assassin's Creed IV i Watch Dogsów, co mogło doprowadzić do zmniejszenia wpływów ze sprzedaży.

Dzisiaj Watch Dogs debiutuje na rynku. Czy jest w stanie realnie konkurować z GTA V? Ostateczny werdykt wydamy lada dzień. Dzisiaj mamy dla Was pierwsze pół godziny rozgrywki nagrane jednym ciągiem z konsoli Playstation 4. Zobaczycie na nim podstawowe elementy rozgrywki oraz będziecie mogli sami ocenić jakość grafiki. Miłego seansu!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

wideoubisoftWatch Dogs