Seriale

Data premiery drugiego sezonu Watahy. Wracamy w Bieszczady!

Konrad Kozłowski
Data premiery drugiego sezonu Watahy. Wracamy w Bieszczady!
9

Już tej jesieni wrócimy w Bieszczady z najchętniej oglądaną polską produkcją HBO. Mowa oczywiście o serialu Wataha, którego drugi sezon wcale nie był takim pewniakiem. Od zeszłego roku wiemy, że drugi sezon powstaje i niedługo będziemy go mogli obejrzeć.

Dziś HBO Polska podzieliło się z nami datą premiery . Nastąpi to w niedzielę, 15 października o 20:10. Oczywiście odcinki nowej Watahy będą także trafiać do HBO Go. Prawdopodobnie sytuacja powtórzy się i kolejne odcinki będzie można obejrzeć przedpremierowo HBO Go blisko tydzień wcześniej.

Drugi sezon Watahy rozgrywa się w cztery lata po wydarzeniach z pierszego sezonu. Jak wiemy, sytuacja na granicy w Bieszczadach pogorszyła się, Straż Graniczna ma pełne ręce roboty, a w dodatku do regionu powróci pani prokurator. Z tym całym zamieszaniem w tle, Rebrow walczy o życie ukrywając się w lasach i postara się odzyskać swoje dobre imię. W tej roli oczywiście ponownie ujrzymy Leszka Lichotę, a ponadto wystąpią: Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Anita Jancia-Prokopowicz, Mariusz Saniternik i Jacek Beler. Pojawi się także sporo nowych twarzy, między innymi: Natomiast Marek Kalita, Andrzej Konopka, Piotr Żurawski, Grzegorz Damięcki, Matylda Damięcka, Helena Norowicz, Weronika Humaj oraz Anna Donchenko.

Przypomnę, że doczekaliśmy się już zwiastunu drugiego sezonu Watahy, który obejrzycie poniżej:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu