8

To może być najlepszy polski serial na Netflix. Zobaczcie pierwszy zwiastun W głębi lasu

w głębi lasu
Polski oryginalny serial na Netflix doczekał się pierwszego zwiastuna. Robi wrażenie i zapowiada świetne widowisko na wysokim poziomie.

O W głębi lasu, czyli drugim polskim serialu dla Netflix pisaliśmy kilka dni temu przy okazji pierwszego, krótkiego klipu promocyjnego. Tego typu materiały mają nas nastawić do premiery pierwszego pełnego zwiastuna. Czekaliśmy i się doczekaliśmy.

W głębi lasu rozgrywać się będzie w Polsce dwóch okresów – 1994 roku i 2019 roku. Opowie o losach warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, którego siostra zaginęła w nieznanych okolicznościach, podczas leśnego obozu. Prowadząc jedną ze spraw natrafia na ciało, które może być w jakiś sposób powiązane z zaginięciem jego siostry. Mają być głęboko skrywane tajemnice rodzinne, ciekawy – gęsty – klimat, co daje się odczuć oglądając pierwszy zwiastun serialu.

Mamy ogromną przyjemność zapowiedzieć, że naszym drugim oryginalnym serialem wyprodukowanym w Polsce będzie adaptacja powieści W głębi lasu autorstwa Harlana Cobena – pełnej tajemnic historii rozgrywającej się w dwóch planach czasowych. ATM Grupa zaprosiła do współpracy najlepszych producentów, scenarzystów i reżyserów, którzy stworzyli wierną adaptację książki, a jednocześnie nadali jej lokalnego kolorytu i wprowadzili bohatera, który idealnie dopełnia wciągającą opowieść o utraconej niewinności i oczyszczeniu, jakie niesie ze sobą prawda.

– mówi Michael Azzolino, dyrektor ds. międzynarodowych produkcji oryginalnych w Netflix.

Za W głębi lasu odpowiedzialni są Leszek Dawid, Bartosz Konopka, Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Produkcją ma zając się ATM, serial będzie bazował na powieści Harlana Cobena.

Serial ma pojawić się na platformie Netflix już za miesiąc, czyli 12 czerwca.