E-sport

W cyklu turniejów powalczą o nagrody warte 80 000 złotych

Paweł Książek
W cyklu turniejów powalczą o nagrody warte 80 000 złotych
4

Internetowe eliminacje, setki graczy, kilka gier, nagrody o wartości 80 000 złotych i finały w warszawskiej Galerii EIZO, czyli nowy cykl turniejów gier komputerowych - EIZO QPAD eSport FEVER. Pierwsze zawody offline odbędą się 9 – 10 marca. Zagrają topowe zespoły Counter-Strike: Global Offensive. P...

Internetowe eliminacje, setki graczy, kilka gier, nagrody o wartości 80 000 złotych i finały w warszawskiej Galerii EIZO, czyli nowy cykl turniejów gier komputerowych - EIZO QPAD eSport FEVER. Pierwsze zawody offline odbędą się 9 – 10 marca. Zagrają topowe zespoły Counter-Strike: Global Offensive. Patronat medialny nad cyklem objął AntyWeb.pl.

EIZO QPAD eSport FEVER jest nowym cyklem turniejów, w ramach którego co miesiąc na platformie społecznościowo – turniejowej Allplay.pl odbywać się będą eliminacje, a następnie najlepsi gracze będą rywalizować w Galerii EIZO o wartościowe nagrody. Pula nagród wszystkich zawodów wynosi blisko 80 000 złotych.

Podczas finałów offline zawodnicy zagrają na notebookach XNOTE i monitorach EIZO, siedząc na fotelach od AKRACING.pl. W pierwszych eliminacjach, które rozgrywane są w CS:GO, bierze udział krajowa czołówka, w tym wielokrotni mistrzowie świata z ESC Gaming.

Najlepsi gracze popularnego Counter-Strike’a powalczą o następujące nagrody:

1 miejsce – pięć monitorów EIZO FORIS FS2333 oraz pięć baterii do urządzeń przenośnych mophie juice pack boost red
2 miejsce – pięć klawiatur mechanicznych QPAD MK-85 oraz pięć baterii do urządzeń przenośnych mophie juice pack boost red
3 miejsce – pięć kompletów słuchawek QPAD QH-90 Black3305

Wszystkie finałowe mecze będzie można oglądać na streamie, realizowanym przez Piotra „neqs” Lipskiego i Piotra "fALA" Falęckiego przy współpracy firmy BEIKS Machulski. Szczęśliwcy będą także mogli pojawić się na miejscu, porozmawiać z najlepszymi graczami w kraju, wziąć autograf czy zrobić sobie z nimi zdjęcie. Dodatkowo w Galerii EIZO będzie można przetestować sprzęt Qpada. Organizatorzy wylosują wejściówki wśród uczestników swoich konkursów.

W kolejnych turniejach fani e-sportu będą mogli zmierzyć się między innymi w Starcrafcie II. EIZO QPAD eSport FEVER ma na celu wypełnienie luki na polskiej scenie sportów elektronicznych, gdzie brakuje cyklicznych zawodów, w których każdy ma szansę zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami.

FOT. GALERIA EIZO - MIEJSCE ROZGRYWEK

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu