Moje przemyślenia

[Video] Tak wyglądało wręczenie nagród podczas Startup Fest

GM
Grzegorz Marczak
17

Zapewne ci, którzy interesowali się przebiegiem konkursu dla startupów Startup Fest już widzą, że zwyciężył projekt Mind the Kids!, czyli połączenie zabawy z edukacją dla dzieci. Firma oprócz wydawania książek dla dzieci rozpoczęła również tworzenie interaktywnych gier edukacyjnych na urządzenia mob...

Zapewne ci, którzy interesowali się przebiegiem konkursu dla startupów Startup Fest już widzą, że zwyciężył projekt Mind the Kids!, czyli połączenie zabawy z edukacją dla dzieci. Firma oprócz wydawania książek dla dzieci rozpoczęła również tworzenie interaktywnych gier edukacyjnych na urządzenia mobilne - gry bazują na wydawanych w formie papierowych książkach, które mają uczyć dzieci rysować. Pierwsza aplikacja (ucząca chyba rysować kotka) trafiła do AppStore z tego co pamiętam w kwietniu i od tamtej porty bez żadnego wsparcia marketingowego została pobrana 25 tysięcy razy. To było jednak testowe wydania bo w trakcie tworzenia są już kolejne odcinki i tym razem mają być one płatne.

Oprócz głównego zwycięzcy konkursu startupów który otrzymał 50 tysięcy złotych (całkowicie wole od zobowiązań :) ). Wyróżnione zostały jeszcze Zagadnij.pl czyli randki na bazie Facebooka, Evenea.pl platforma do organizacji i zarządzania spotkaniami oraz Smartupz czyli taki Facebook dla firm, który ma nie tylko usprawnić komunikację ale również obieg dokumentów, zarządzanie klientami itp.

Poniżej video z rozdania nagród podczas Startup Fest, organizatorom udało się stworzyć bardzo fajną atmosferę podczas tego konkursu i mam nadzieję, że widać to na tym krótkim nagraniu:Dłuższy komentarz dotyczący całej imprezy oraz poszczególnych wyróżnionych startupów wkrótce na Antyweb.

zdjęci zwycięzców pochodzi z gazeta.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupstartup fest