seriale

Zapowiada się lepiej niż Pamiętniki wampirów. Zobaczcie zwiastun V Wars na Netflix

PW
Paweł Winiarski
5

Mam wrażenie, że o ile zombie doczekały się ostatnio całkiem niezłych filmów i seriali, to wampiry nie mają w tym temacie wesoło. Szczególnie serialowo, bo jakoś nie potrafię sobie wyobrazić nic gorszego niż Pamiętniki wampirów.

V Wars pojawi się na platformie Netflix. Serial powstał na bazie komiksu Jonathana Maberry'ego i Alana Robinsona, który został ciepło przyjęty. Z jednej strony to dobrze, bo jest fajna baza, z drugiej serialowi będzie ciężko sprostać oczekiwaniom fanów. Podoba mi się sama opowieść, w którym pewna starożytna choroba zamienia ludzi w wampiry. Te zaczynają się łączyć we wrogie ludziom grupy, będzie też walka o przywództwo. Podoba mi się też niezły klimat przedstawiony na filmowej zajawce - wydaje się momentami cięższy niż się spodziwałem. Choć oczywiście możliwe, że udało się go tylko osiągnąć na krótkim zwiastunie i już w pełnej formie rozczaruje - oby nie.

Pamiętniki wampirów nie zostały przywołane bez powodu. W głównego bohatera, Dr Luthera Swanna wcielił się bowiem Ian Somerhalder, który przez 8 lat występował właśnie w serialu Pamiętniki wampirów, gdzie wcielił się w Damona Salvatore.

V Wars ma pojawić się na platformie Netflix już 5 grudnia, czyli niebawem. Standardowo dla usługi, wszystkie odcinki pierwszego sezonu zostaną tam umieszczone od razu, a ma ich być - również standardowo - 10. Będzie oglądać, czy raczej temat wampirów kompletnie rozmija się z Waszym zainteresowaniem?

Zobacz też: Top 5 najlepszych seriali Netflix w 2019 roku

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: