17

Uwaga na nowy wredny spam na Facebooku!

Facebook ciągle niestety nie radzi sobie ze spamem i sprytnymi spamerskim aplikacjami. Ostatnio przykład sprzed kilku dni (który krąży po facebooku do dziś) to video z dopiskiem sugerującym, że jesteś na filmie i żeby dodać tag. W momencie kliknięcia z naszego konta spam błyskawicznie rozchodzi się do naszych znajomych i tak zaczyna się łańcuszek. Ostrzegam […]

Facebook ciągle niestety nie radzi sobie ze spamem i sprytnymi spamerskim aplikacjami. Ostatnio przykład sprzed kilku dni (który krąży po facebooku do dziś) to video z dopiskiem sugerującym, że jesteś na filmie i żeby dodać tag. W momencie kliknięcia z naszego konta spam błyskawicznie rozchodzi się do naszych znajomych i tak zaczyna się łańcuszek.

Ostrzegam więc przed klikaniem w video od znajomych gdzie w opisie jest „WTF wasze_imie what are you doing in this vid” bo jeśli nie to za chwilę skończycie jak Bartek, który podesłał mi poniższy printscreen z swojego konta na FBPS. podajcie dalej bo to straszne gówno i warto wszystkich przed tym ostrzec.